Elektronika i dodatki – GRODNO S.A.

23 lutego 2021


grupa grodno gadżety reklamowe

Ogólnopolska sieć hurtowni elektrycznych, 90 oddziałów w Polsce i 573 pracowników, tak w skrócie można scharakteryzować naszego Klienta – Grupę Grodno, z którym ostatnio mieliśmy przyjemność współpracować. W ramach zamówienia wykonaliśmy znakowane gadżety elektroniczne oraz tekstylne dodatki.

Jednym ze zrealizowanych gadżetów była saszetka na biodra. Saszetka jest wykonana z materiału o wysokiej gęstości, dzięki czemu będzie długo służyć. W dotyku sprawia wrażenie bardzo solidnej. Saszetki na biodra wykonaliśmy w dwóch kolorach: niebieskim i szarym. Na obu saszetkach zostało wykonane znakowanie na wierzchniej stronie w technologii transferu. Ten model saszetek umożliwia znakowanie zarówno na wierzchniej klapie, jak i z tyłu. Do dyspozycji mamy duże pole do znakowania: 100 x 35 mm z przodu i 100 x 80 mm z tyłu.

Główna komora saszetki jest zamykana zamkiem błyskawicznym, a wewnętrzna kieszeń jest wykonana z elastycznej siatki. Z tyłu saszetki mamy do dyspozycji bezpieczną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny. Z przodu dodatkowo znajduje się kieszonka z siatki i mała kieszeń z klapką. Z boku saszetki jest gumka co umożliwia zawieszenie np. okularów albo karabińczyka.

grodno nerka na pasek ze znakowaniem

Drugim produktem wybranym dla naszego klienta były wielofunkycjne głośniki Bluetooth. Wybór padł na dwa kolory: niebieski i czarny. Trzeba przyznać, że te głośniki są całkiem smart! Oprócz możliwości parowania po Bluetooth, posiadają slot na kartę micro SD, port micro USB, radio FM, mikrofon i funkcję odbierania rozmów telefonicznych. Ich moc to 3W, natomiast akumulator wystarczy na 4-5 h grania.

Na głośnikach wykonaliśmy znakowanie techniką tampodruku w jednym kolorze. Oczywiście, jest też możliwość wykonania znakowania w pełnym kolorze.

grodno głosniki bluetoth ze znakowaniem

Szczerze mówiąc, sami jesteśmy zachwyceni tymi gadżetami. Szczególnie głośniki w kolorze niebieskim prezentują się wspaniale!

Potrzebujesz podobnych produktów dla siebie? Szukasz pomysłów na gadżety dla swojej firmy? Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy. Pisz śmiało 🙂

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum