Ciepła i wytrzymała bluza polarowa -Inter Cars S.A.

4 września 2019


bluza-polar-intercars

Jeżeli do tej pory uważałeś, że odzież robocza dla Twoich pracowników to tylko zbędny wydatek podyktowany wymogami przepisów BHP, to właśnie chcemy wyprowadzić Cię z błędu! To jest przede wszystkich inwestycja w Twój zespół i dowód na profesjonalizm firmy. Jak wybrać odpowiednią odzież? Zobacz co przygotowaliśmy dla zespołu Inter Cars S.A..

Firma Inter Cars S.A. zwróciła się do nas, żeby przygotować bluzy polarowe ze znakowaniem dla swoich kierowców i przedstawicieli handlowych. Potrzeby klienta były bardzo konkretne:

  • odzież musi być ciepła i wygodna
  • odzież musi być odporna na uszkodzenia przy intensywnym użytkowaniu
  • odzież ma być wizytówką firmy

Mając tak przedstawione zadanie, ruszyliśmy do pracy. Do realizacji zostały wybrane bluzy o parametrach:

  • polar o gramaturze 350 g/m2
  • wzmocnienie poliestrem 600D
  • wewnętrzne wykończenie siatką

Zostało już tylko ustalenie technologii znakowania bluzy. Był to szybki wybór, bo kryterium była wytrzymałość. Znakowanie zostało wykonane w postaci tkanej naszywki. Jest to najtrwalsza metoda znakowania odzieży.

bluza-polar-intercarsbluza-polar-intercarsbluza-polar-intercars

Okej. Musimy się do czegoś przyznać! Nie była to nasza pierwsza realizacja dla Inter Cars S.A.. Zaproponowane przez nas bluzy sprawdziły się w przysłowiowym praniu i na tyle spodobały klientowi, że regularnie wraca do nas po kolejne. Dziękujemy za zaufanie!

Myślisz, że Twoi pracownicy byliby zadowoleni z wygodnej i trwałej odzieży roboczej? Dostrzegasz jak bardzo może to wzmocnić wizerunek Twojej firmy? Zadzwoń lub napisz – pomożemy Tobie dobrać najlepsze rozwiązania.

 

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum