4 propozycje piór wiecznych i kulkowych ze znakowaniem

10 lutego 2021


pióra wieczne i kulkowe ze znakowaniem

12 lutego to Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 4 propozycje piór wiecznych i kulkowych, na których można umieścić znakowanie.

 

Nasza pierwsza propozycja pochodzi z linii smukłych i eleganckich piór wiecznych marki Waterman z serii Hemisphere core fashion. Pióro dostępne jest w trzech kolorach: metaliczna czerwień, koralowy róż, metaliczny niebieski. Całość zapakowana jest w pudełko upominkowe.

Na skuwce pióra można wykonać znakowanie metodą tampodruku. Oznacza, to że znakowanie można wykonać nawet w 4 kolorach. Rozmiar powierzchni do znakowania wynosi 45 mm x 6 mm.

Pióro wieczne Waterman Hémisphère core fashion

Druga propozycja, to pióro wieczne firmy Parker z serii Ingenuity korzystające z unikatowej opatentowanej 5-tej technologii. Dzięki niej, pióro natychmiast dostosowuje się do każdego unikalnego stylu pisma ręcznego, dający tym samym wielką przyjemność z pisania.

W tym modelu pióra jest możliwość wykonania znakowania w formie graweru na korpusie. Wymiar graweru, który można nanieść wynosi 5 mm x 3 mm.

Ingenuity Parker 5th

Propozycja numer 3, to zestaw Vincenzo marki LUXE składający się z pióra kulkowego i dlugopisu. Długopis posiada stylus zakończony gumową końcówką, idealną do obsługi urządzeń z dotykowym ekranem.

Znakowanie można wykonać na skuwce w formie graweru. Mamy tu do dyspozycji powierzchnię o wymiarach 45 mm x 5 mm, na której możemy nanieść znakowanie.

Zestaw piśmienniczy Vincenzo

Czwarta propozycja, to również piór kulkowe. Tym razem wracamy do stajni firmy Parker i przedstawiamy pióro z linii Jotter. Jest ono dostępne w aż siedmiu kolorach. Oczywiście całość jest zapakowana w upominkowe pudełko.

Grawer jest możliwy na skuwce. W celu naniesienia znakowania mamy do dyspozycji powierzchnię o wymiarach 35 mm x 5 mm.

Pióro kulkowe Parker Jotter

Pióra do pisania plasują się na półce ekskluzywnych gadżetów. Zatem będą idealne jako wyraz podziękowania i uznania, zarówno dla Twoich kontrahentów, jak i pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz indywidualnej propozycji? Śmiało pytaj – poniżej znajdziesz formularz kontaktowy 🙂

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum