3 propozycje gadżetów na baterie

16 lutego 2021


gadżety elektroniczne

18 lutego został ogłoszony Dniem Baterii. W tym wpisie znajdziesz inspiracje gadżetów reklamowych działających na baterie. Zebraliśmy trzy najciekawsze produkty. Pamiętaj, że to tylko wierzchołek góry lodowej 🙂

Pierwszą propozycją jest gadżet elektroniczny znany od lat, ale tym razem w bardzo tajemniczej formie. Mowa tu o nowoczesnym zegarku ukrytym w sześcianie. Gdy zegar jest uśpiony, nasz gadżet w kształcie sześcianu nie zdradza czym jest w rzeczywistości.  Zegar aktywuje się klaśnięciem dłońmi lub poprzez dotyk. Wtedy włącza się wyświetlacz i zegar ożywa. Zegar oprócz aktualnej godziny wskazuje datę i temperaturę otoczenia. Do tego ma możliwość ustawienia 3 alarmów. Urządzenie można zasilać 3 bateriami typu AAA lub dołączonym kablem USB.

Ponieważ zawsze piszemy o gadżetach reklamowych, to prezentowany zegar można oznakować w technice grawerowania lub druku UV w pełnym kolorze.

zegar w kształcie sześcianu

 

Kolejna propozycja, to gadżet narzędzie. Sprawi, że ciemność stanie się jasnością, a w jego działaniu jest trochę magii. Latarka czołowa, bo o niej mowa, jest podstawowym narzędziem w wielu firmach. Ta którą prezentujemy posiada strumień światła 80 lumenów i diodę o mocy 3 W. Kąt świecenia można regulować w zakresie 36°, a strumień światła dotrze nawet do odległości 20 m. Latarka czołowa jest na regulowanym pasku, dzięki któremu można ja nosić na głowie, czapce czy kasku. Latarka posiada czujnik ruchu dzięki, któremu możemy ją włączyć bez zajmowania rąk.

Znakowanie można wykonać na obudowie latarki w technice tampodruku w pełnym kolorze.

latarka czołowa

Trzecia propozycja, to gadżet elektroniczny, który będzie sympatycznym i funkcjonalnym upominkiem. Jest to zestaw śrubokrętów z wbudowaną latarką. Komplet śrubokrętów zawiera 4 różne końcówki: dwa bity płaskie i dwa krzyżowe. Klip umożliwia przymocowanie latarki do kieszeni, dzięki czemu zapobiegnie przypadkowemu zgubieniu. Końcówki śrubokrętów są mocowane za pomocą magnesu. W przedniej części narzędzia umieszczona została latarka, która ułatwi prace w trudniej dostępnych i ciemnych miejscach.

Znakowanie można wykonać techniką graweru na obudowie.

śrubokręty z latarką

Jak zwykle wybór produktów jest ogromny. Zapraszamy do kontaktu z nami – pomożemy wybrać najlepsze gadżety dla Ciebie 🙂

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum